O firmie

ERKA jest firmą rodzinną, założoną w 1989 roku przez Ryszarda Krzywickiego.

Jesteśmy wieloletnim wyłącznym przedstawicielem na Polskę producentów maszyn i materiałów eksploatacyjnych z branży introligatorskiej: Ernst Nagel i Multigraf. Prowadzimy szkolenia, serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny instalowanych urządzeń. Posiadamy szeroką ofertę materiałów eksploatacyjnych, wyposażenia i części zamiennych, z których większość dostępna jest w stałej dostawie.

Od 2009 roku reprezentujemy firmy wchodzące w skład Heliograph Holding - dostawców rozwiązań dla przygotowalni wklęsłodrukowej, wśród nich Deatwyler Graphics, Hell Gravure Systems, K. Walter, Schepers oraz Bauer Logistik. Z pierwszą z nich, poprzednio pod nazwą MDC Daetwyler, współpracowaliśmy już wiele lat wcześniej. Zajmujemy się również dostawą chemii dla wklęsłodruku.

Ważną gałęzią naszej działalności jest doradztwo i sprzedaż taśmy raklowej dla wszystkich technik druku. Oferujemy bardzo szeroki asortyment noży raklowych produkcji firmy Daetwyler SwissTec.

Nasza siedziba mieści się w Łomiankach koło Warszawy, a towar dostarczamy na terenie całego kraju. Ze względu na specyfikę oferty, naszymi Klientami są małe, średnie oraz największe drukarnie w Polsce, firmy wydawnicze i zakłady usługowe reprezentujące większość technik drukarskich - wklęsłodruk, offset, fleksodruk, tampondruk, druk cyfrowy i inne. W przypadku zapotrzebowania jesteśmy otwarci na realizację zamówień spoza naszej oferty.

Zapraszamy do współpracy!